Lubisz spędzać czas wolny poza domem? Podróżujesz róznymi środkami transportu? Niewyobrażasz sobie wycieczki, czy to krótkiej czy długiej bez książki? Zawsze masz przy sobie aparat, bądź telefon z aparatem? Jeśli na większość pytań odpowiedziałeś/odpowiedziałaś TAK, mamy specjalny konkurs fotograficzny dla Ciebie: „Podróże duże i małe z książką w tle”. Wystarczy zrobić samodzielnie zdjęcie zawierające ksiązke,  oraz miejsce, gdzie ją ze sobą zabieramy i czytamy w czasie podróży. Na fotografii mogą znajdować się osoby. Nastepnie wydrukować i przynieść do Miejskiej Biblioteki Publicznej do dowolnej Filii do dnia 20.09.2018r. Najlepsze prace zostaną nagrodzonea, a w Bibliotece Centralnej powstanie wystawa z przyniesionych zdjęć. Przed przystąpieniem do konkursu należy zapoznać się z regulaminem oraz wypisać kartę zgłoszeniową. Na miejscu w Filiach należy wypełnić klauzule zgody na przetwarzanie danych, a w przypadku gdy na zdjęciach znajdowac sie będą osoby należy przekazać tym osobom zgodę na upublicznienie wizerunku i ją donieść.

Regulamin konkursu fotograficznego Karta zgłoszeniowa -konkurs